Digjet natën BMW-ja e nënkryetarit të bashkisë Ballsh, dyshimet e para

SHPËRNDAJE

Digjet gjate nates makina BMW ne pronesi të nenkryetarit te bashkise Ballsh, shtetasit H.S. Policia ben me dije se makina eshte djegur rreth ores 02:35, në lagjen “29 Nëntori” Ballsh.

ILUSTRUESE
ILUSTRUESE

Informacion paraprak

Në datën 24.08.2018, rreth orës 02:35, në lagjen “29 Nëntori” Ballsh, është djegur mjeti tip BMV(i parkuar) në pronësi të shtetasit H.S (Nënkryetar i Bashkisë Ballsh).

Paraprakisht dyshohet se makina është djegur si pasojë e një shkëndije elektrike në mjet.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSerbia synon t’i marrë Kosovës pikën më strategjike të vëzhgimit në Ballkan
Artikulli tjetërSi renditet pasaporta shqiptare, ja në sa shtete mund të udhëtojmë pa vizë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.