Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin

| 22:35
SHPËRNDAJE
 

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku  një automjet, me drejtues nga një 25-vjeccar me inicialet K.F., ka përplasur për vdekje 64-vjeccarin me inicialet P.M., i cili ishte këmbësor.

policia-naten-670x450

foto ilustrim

Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 22:00, në afërsi të fshatit Zhupan, mjeti tip “Fiat” që drejtohej nga shtetasi K. F., 25 vjeç, ka përplasur shtetasin P. M., 64 vjeç, i cili ishte këmbësor.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi P.M

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.