Lajm i trishtë, humb luftën me kancerin DJ i njohur

| 18:35
SHPËRNDAJE

Është ndarë nga jeta DJ i famshëm i radios KISS FM Paul Anderson, pas një lufte të gjatë me një sëmundje të rëndë.

Vdekjen e tij e shpalli në rrjetet sociale miku i tij Mi-Soul DJ Gordon Mac, duke shkruar ndër të tjera se iku nga bota e muzikës një “superstar”, shkruan The Sun.

“Myself dhe Mi-Soul janë shumë të mërzitur për t’ju njoftuar se kolegu ynë Paul ka ndërruar jetë”, shkruan ai.

Capture3 NINTCHDBPICT000453396486

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.