Lajm i hidhur për futbollistin e Teutës, humbet njeriun e dashur para ndeshjes me Skënderbeun

| 12:02
SHPËRNDAJE

Futbollisti i Teutës Emiljano Vila mbrëmë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të babait të tij.
emiliano vila
Lajmi u dha nga klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare të “djemve të detit”.

Ngjarja e rëndë e ka prekur Vilën dy ditë para ndeshjes me Skënderbeun.

Njoftimi i Teutës

NGUSHËLLIM-Mbrëmjen e të shtunës është ndarë nga jeta babait i futbollistit Emiljano Vila. Klubi i Futbollit Teuta i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të afërmve! KF Teuta i gjendet pranë futbollistit tonë për këtë humbje të madhe. Të gjithë sëbashku jemi krah Emiljanos për të përballuar këtë fatkeqësi!

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.