Vllaznia arrin marrëveshjen me futbollistin durrsak

| 16:19
SHPËRNDAJE

Vllaznia arrin akordin në merkato me futbollistin durrsak, Arbër Çyrbja, i cili këtë sezon ishte pjesë e Gjilanit në Superligën e Kosovës.

cyrbja

Mesfushori 27-vjeçar rikthehet kështu në Kategorinë Superiore, pas eksperiencave me Teutën dhe Kukësin.

Në orët në vijim pritet zyrtarizimi i durrsakut me klubin shkodran.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.