Tre mësues të gjimnazit në Rrogozhinë testohen pozitivë me COVID-19, pritet përgjigja edhe për…

| 20:20
SHPËRNDAJE
 

Tre mësues të Gjimnazit “Haxhi Qehaj”, në Rrogozhinë janë testuar pozitivë me COVID-19.

koronavirus (2)

“Panorama” mëson se në pritje të përgjigjes së tamponëve janë edhe 13 mësues të tjerë, të cilët kanë pasur kontakte me kolegët.

Numri i personave që testohen pozitivë vijon të rritet në Shqipëri, ku vetëm në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 273 persona. Kështu numri it ë infektuarve në total ka shkuar në 16,774, ndersa ai i viktimave në 448, pasi pesë pacientë që e humbën betejën me virusin ditën e sotme.

Fatmiresisht e kane fituar betejen me virusin ne 24 ore, 44 persona, duke e cuar keshtu ne total numrin e te sheruarve ne 10,001.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.