Pamjet+emri/ Paniku në Radhimë teksa do arrestohej një i kërkuar, ja pse akuzohet

SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës perhapin panik mes banoreve dhe pushuesve.

pamjet ne radhime2 pamjet ne radhime

Policia ka rrethuar zonën dhe Gaqo Gjini 38 vjec raportohet se ka mbetur i plagosur. Ai ka tentuar te qëlloje ndaj nje polici, pasi keta te fundit kishin shkuar per ta arrestuar.

Shtetasi Gaqo Gjini është transportuar për të marrë ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Vlorë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

38 vjeçari ishte shtetas i shpallur në kërkim për veprat penale ”Plagosje e rëndë me dashje”, ”Kundërshtim i punonjësve të policisë”, dhe ”Armëmbajtje pa leje”.

pamjet ne radhime3

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.