FOTO+VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm tritoli te kryqëzimi Selitës, dyshohet për atentat me telekomandë, një i plagosur

| 19:10
SHPËRNDAJE
 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin i Selitës vendi i quajtur ura e Nesherakut. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Një person ka mbetur i plagosur. 

Sikurse shihen edhe nga pamjet shpërthimi ka dëmtuar thuajse të gjithë makinën. Nuk dihet ende se cila ka qenë shënjestra e kësaj ngjarje të rëndë, por dyshohet se ishte atentat i telekomanduar.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ambulanca dhe zjarrëfikëset që janë duke punuar për të neutralizuar situatën.

foto 1 foto

LEXO EDHE:

FOTO+VIDEO/ Shpërthimi i telekomanduar tritoli, i plagosuri rëndë është një djalë i ri. Plagoset edhe një kalimtar

FOTO e rëndë/ Detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm i një automjeti në Tiranë. Shoferi i gjymtuar brenda makinës

Zbardhet identiteti i të riut që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i të ekzekutuarit në mënyrë mafioze në Rrëshen para syve të fëmijëve

Drejtori i Policisë jep detaje për ngjarjen e rëndë në Tiranë, pista kryesore ajo e hakmarrjes. Dyshohet se i plagosuri…

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë e gjashta midis dy fiseve në Rrëshen/ Saga e krimeve nisi për shkak të…

Atentati tek “Vasil Shanto”/ Drejtori i Spitalit të Traumës flet për gjendjen e Preng Gjinit

 

 

 

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.