Shkon në katër numri i fëmijëve të prekur me koronavirus, detajet nga ministria

| 11:18
SHPËRNDAJE

eugan2

Shkon në 4 numri i fëmijëve të prekur me koronavirus në vendin tonë.

Lajmin e ka konfirmuar sot Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik.

“Nga të prekurit, rezultojnë 4 raste pozitive të moshës pediatrike, kontakte të rasteve pozitive, janë pa shenja klinike dhe në gjendje të mirë shëndetësore”, tha Tomini.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.