DETAJE/ Sherri mes fqinjve në Vlorë, 1 person goditet me thikë, arrestohet autori (fotot)

SHPËRNDAJE

Një konflikt mes dy fqinjeve ne katin e 6 te nje pallati ka ndodhur sonte ne Vlore.

03d0f791-e88c-4907-80ec-c793bee0312c 3d36b83c-3592-4951-8756-a429392afcc8

Sherri raportohet se ka nisur per motive te dobeta. Nje person ka mbetur i plagosur dhe eshte derguar ne spital, nga ku burimet thane per Panorama se ndodhet ne gjendje jo te rende shendetesore. Ndërsa autori u arrestua.

WhatsApp Image 2018-08-09 at 23.31.31

“Në lagjen ‘Pavarsia 2’, shtetasi Perlat.S. 59 vjeç,  pas një konflikti të çastit ka plagosur me mjet prerës, thikë, shtetasin E.B., 30 vjeç. Shtetasi i dëmtuar ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë duke marrë mjekimin e nevojshëm. Ndërsa si rezultat i reagimit në kohë të Policisë u bë e mundur kapja në flagrancë e shtetasit Perlat.S.. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua mjeti prerës, thika, që përdori autori. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme hetimore”, njoftoi Policia.

WhatsApp Image 2018-08-09 at 23.31.31 (1)

PANORAMA

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.