Presidenti Meta paralajmëron konferencë për mediat, do të jetë…

| 15:48
SHPËRNDAJE

Meta-hetimi-data-zgjedhjet

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të dalë në konferencë për mediat mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Nuk dihet për çfarë do të ketë komunikim por zëdhënësi i tij ka njoftuar në Facebook se në konferencën me mediat kreu i shtetit do të jetë i hapur për çdo pyetje.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta sot në ora 20:00 në konferencë shtypi. I hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për çdo përgjigje”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.