Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, një i shoqëruar pas aksionit blic

SHPËRNDAJE

Vlora është blinduar këtë mëngjes nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH, ndërsa mësohet se pas këtij aksioni blic është shoqëruar një person.

Ende nuk ka detaje për këtë operacion, por sipas informacioneve paraprake, dyshohet se  personi i shoqëruar posedonte armë dhe drogë.

Aksioni ka ndodhur në lagjen Partizani.

policia-vlore

vlore2 vlore1

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEMRI/ Atentati me armë zjarri në Malësi të Madhe, arrestohet një nga vëllezërit, në kërkim tjetri
Artikulli tjetërKërcënim për luftë? Rusia zhvillon manovrat më të mëdha ushtarake që nga Lufta e Ftohtë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.