Fugoni i policisë së kufirit përplaset me një tjetër mjet, shembet muri rrethuesi një banese. Detaje

| 18:19
SHPËRNDAJE
 

Fugoni i policisë së kufirit është përfshirë në një aksident, pasditen e sotme, në aksin nacional Korçë – Pogradec.

aksidenti korce2

Ekzaktësisht aksidenti ka ndodhur në fshatin Petrushe dhe si pasojë e përplasjes së fugonit me një tjetër mjet janë shkaktuar shumë dëme materiale.

Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur, por nga përplasja është dëmtuar edhe muri rrethues i një banese aty pranë.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.