Përkeqësohet gjendja, mjeku i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’ shtrohet në Reanimacion

| 19:53
SHPËRNDAJE

Shtrohet në Reanimacionin e Spitalit Covid-2, mjeku Alban Hatibi.

alban hatibi

Burime të Panorama, bënë me dije se gjendja e mjekut, është përkeqësuar orët e fundit.

Ai ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, pas testit të kryer disa ditë më parë.

Hatibi është vetë mjek anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.

12400670_10205717128797019_3229916194887716004_n 72313501_10214443135541734_1853336868498702336_o

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.