Përdhunoi të miturën, arrestohet një 20-vjeçar. Çfarë thotë Policia

| 14:48
SHPËRNDAJE
 

Një vajzë e mitur, vetëm 17-vjeçe ka denoncuar në Polici se është abuzuar seksualisht prej një djali tre vite më të madh se vetja.

policia durres

Policia e Durrësit me të marrë njoftimin, ka vënë në pranga 20-vjeçarin me inicialet N.B.

Në një njoftim për mediat, blutë e qytetit bregdetar bënë me dije se 20 vjeçari, banues në Durrës, “dyshohet se ka abuzuar seksualisht me dhunë një shtetase të mitur 17 vjeçare”.

NJOFTIMI I POLICISE:

Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin N.B., 20 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me dhunë një shtetase të mitur 17 vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.