Lirohet ish-kreu i bandës së Durrësit, ishte dënuar me burg përjetë

| 15:46
SHPËRNDAJE
 

Gjykata e Krujes ka liruar sot nga burgu ish kreun e bandës së Durrësit, Endrit Dokle.

endrit dokle1

Endrit Dokle kishte marrë dënim me burgim të përjetshëm për krime të rënda të kryera në kuadër të të ashtuquajturës Banda e Durrësit. Dokle ishte i vetmi nga anëtarët e bandës së Durrësit i dënuar përjetësisht.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.