EMRAT/ Kolaps në Hipotekën e Vlorës, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen pak ditë pas emërimit

| 10:20
SHPËRNDAJE

2f7dab5bfa684ae43bceb1e8b6aac8ea_L

Hipoteka e Vlores serish ne kolaps. Diten e sotme mesohet se kane dhene doreheqjen drejtorja e re Elona Hodaj dhe zv drejtori Krenar Xhemali.

U duk se emërimi i Hodajt me 19 shtator, mbyllte rrokaden ne institucionin ku u pushuan 6 juriste dhe u paralajmeruan me verejtje 19 te tjere.

Hodaj kishte mbajtur me heret postin e Drejtores se Fondit te Detyrueshem te Kujdesit Shendetesor.

Por mesa duket Hipoteka e Vlores nuk po gjen qetesi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.