Infektohet me koronavirus Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko

Oct 29, 2020 | 15:22
SHPËRNDAJE
Guvernatori i BSH, Gent Sejko
Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko është konfirmuar pozitiv me Covid-19.

Sejko mësohet se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe është karantinuar në banesë sipas protokolleve mjekësore.

Më herët gjatë ditën u konfirmua pozitive me koronavirus edhe ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.