Infektohen me koronavirus 4 punonjës të Gjykatës Elbasan. Ja çfarë pritet të ndodhë

Oct 18, 2020 | 21:29
SHPËRNDAJE

Katër punonjës të Gjykatës në Elbasan kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Burime për “Panorama” bëjnë të ditur se janë karantinuar edhe 3 gjyqtarë të kësaj gjykate.

gjykata elbasan

Ndërkohë po sipas burimeve nesër pritet që të mbyllet Gjykata e Elbasanit deri në marrjen e tamponit të të gjithë trupës gjyqësore.

Mësohet se personat e infektuar Kryesekretarja, punonjësja e sekretarisë që merret me pritjen e publikut dhe dy sekretare të tjera.

Sot në Elbasan është raportuar se janë infektuar 7 mësues dhe dy efektivë policie.

LEXO EDHE:

Covid “hyn” në polici/ Infektohen dy efektivë, njëri dërgohet në spital. Si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

Koronavirusi shpërthen në shkollat e Elbasanit/Nga 14 rastet e reja, 7 janë mësues. Ja çfarë po ndodh me kontaktet

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/