Humbi kontrollin e motoçikletës, ndërron jetë 38-vjeçari. Detajet e para

| 19:49
SHPËRNDAJE

Një 38-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi mjeti tip motoçikletë, me të cilin ishte duke udhëtuar ka përfunduar jashtë rruge.

auto_auto_auto_peje-nje-i-vdekur-ne-aksident-trafiku

Referuar informacionit paraprak te policise, behet e ditur se viktima eshte shtetasi me iniciale Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik.

Mirditë/Informacion paraprak

Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë,  drejtuesi i  motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.