Gjendet trupi i pajetë i një burri, dalin detajet e para. Dyshohet që…

| 21:20
SHPËRNDAJE

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Berat.

policia-naten-3

News 24 raporton se i moshuari me iniciale P.S, dyshohet se ka ndërruar jetë disa kohë më parë, pasi trupi i tij është dekompozuar.

Ishin zjarrfikëset që kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga banesa, ndërsa grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur ngjarjen.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.