Gjendet një trup i pajetë, e nxjerr në breg peshkarexha. Detajet e para

| 8:08
SHPËRNDAJE

Gjendet nje trup i pajete ne bregun e Durresit. Gazetari i “Panorama” raporton se trupi i pa jetë është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit.

policia durres

 

Kufoma është gjetur nga peshkarexha ‘Primo’ ne kohen qe ajo kthehej nga gjuetia e peshkut.

E ka konstatuar kufomën dhe e ka imbarkuar në bord dhe e ka sjellë në port në kalatën 5.

Me pas eshte njoftuar policia dhe trupi eshte derguar ne morgun e qytetit. Trupi duket i dekompozuar, dhe thuhet se duhet te kete kaluar kohe te gjate ne uje.

Nderkohe qe ende nuk ka asnje te dhene lidhur me identitetin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.