VIDEO/ Gjendet në afërsi të Shëngjinit një veliera i braktisur, detajet e para

| 21:35
SHPËRNDAJE
 

Një Velierë është gjetur e braktisur në afërsi të zonës së Patokut.

“Panorama” mëson se Veliera ishte me flamur slloven,tip antike me emer TAI-PAN. Në nuk është gjendur asnjë dokument mjeti në bord. Ajo është ankoruar në portin e Shëngjinit rreth orës 20:10.

Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes, por autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.