Gjendet i pajetë në banesë 28-vjeçari, policia jep detajet e para

| 12:09
SHPËRNDAJE
 

Nje i ri eshte gjetur i pajete ne banesen e tij ne Durres. Policia ne informacionin paraprak per ngjarjen e rende, njofton se ai eshte gjetur pa jete rreth orës 11:41.ambulance

“Shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës është gjetur i vetëvarur në banesë”- informon policia.

Nuk ka ende te dhena rreth ngjarjes dhe shkakut per te cilin policia thekson se ka nisur hetimet.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.