FSHF zbulon axhendën e plotë, ja kur zhvillohen katër javët e fundit të Kategorisë Superiore

May 6, 2021 | 12:52
SHPËRNDAJE

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka zbuluar axhendën për katër javët e fundit të Kategorisë Superiore.

Kategoria-Superiore-2018

Sektori i Garave ka vendosur se ndeshjet do të zhvillohen në të njëjtën ditë dhe orar për katër javët e mbetura të sezonit.

Përjashtim nga ky vendim, bën vetëm derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana, e cila është në program për tu zhvilluar ditën e enjte më 13 maj në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania”.

KALENDARI I PLOTË PËR KATËR JAVËT E FUNDIT –

KS

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/