Fishek në dritaren e zyrës, kërcënohet prokurori Asllan Bajrami

Jun 11, 2021 | 9:35
SHPËRNDAJE

policia

Kërcënohet me jetë prokurori i Përmetit Asllan Bajrami.

News 24 raporton se prokurorit i kanë vendosur fishek në dritaren e zyrës.

Prokurori i është drejtuar policisë me kallëzim e cila ka nisur hetimet mbi rastin.

“Kam bërë denoncim në polici. Fisheku ishte në pjesën e jashtme të dritares. Plumbin e kam gjetur në dritaren e zyrës”, u shpreh Asllan Bajrami për News 24.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/