EMRAT/ E rëndë, 19-vjeçarja ndërron jetë, burri në gjendje kritike. Ishin martuar të dielën, dyshohet se…

| 10:18
SHPËRNDAJE
 

Nje çift te rinjsh, keta qe shihni ne foton me poshte, te sapomartuar kane mberritur ne gjendje te rende per jeten ne spitalin e Librazhdit dhe mjerisht gruaja e re, 19 vjeçare ka nderruar jete.

spitali-i-librazhdit-c1200x600

Gazetarja e “Panorama” ben me dije se bashkeshorti i saj, ndodhet ne gjendje te rende per jeten.

Viktima eshte identifikuar si shtetasja Rezarta Hajdari, 19-vjecare, e cila ka nderruar jete vetem pak caste sapo ka mberritur ne spital.cifti-hajdari

Nderkohe qe burri i saj, shtetasi Olsian Hajdari, 27 vjecar ndodhet ne gjendje te rende per jeten ne spital.

Sipas burimeve, “dyshohet se çditi qe ishte martuar diten e diele, ka helmuar veten”. Nuk ka ende te dhena lidhur me shkakun e kesaj ngjarjeje te rende, nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.