Durrës, 28-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur. Çfarë thotë policia

| 9:36
SHPËRNDAJE
 

Një 28-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Shkallnur të Durrësit.

vetevarje“Më datë 21.09.2020, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.