Digjet një automjet në zonën e Ujit të Ftohtë. Ja kujt i përket

Oct 22, 2020 | 9:54
SHPËRNDAJE

Një automjet është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, rreth orës 1:15 minuta në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit në automjet.

Ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 22.10.2020, në mesnatë, në lagjen “Uji i Ftohtë”, Vlorë, është djegur plotësisht automjetiti i markës “Nisan”, në pronësi të shtetasit O. K., 35 vjeç, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

© Panorama.al

Te lidhura