Bie zjarr në ambientet e Piramidës, policia jep detajet

| 19:14
SHPËRNDAJE

Në ambientet e Piramidës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit ka rënë zjarr.

Piramida

Policia njofton se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërsa zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.