Basha në kafe me Monika Kryemadhin para protestës së opozitës. Ja kush i shoqëron

SHPËRNDAJE

Pak dite perpara protestes se opozites, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe lidrja e LSI, Monika Kryemadhi janë takuar në “Rogner”.

Nga foto e siguruar nga Panorama, shihet se ata jane te shoqeruar nga Fatmir Mediu, kreu i PR, Jemin Gjana dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani.

basha kryemadhi opozita proteste

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShifrat/ Reali, klubi që ka shpenzuar më pak në sezonin 2017-2018
Artikulli tjetërA do të kemi këtë vit Big Brother? Ermal Mamaqi i zbulon këtë detaj Arbanës

1 KOMENT

Comments are closed.