Arrestohet edhe autori i dytë për plagosjen e nënë e bir. Kush janë dy vëllezërit e përfshirë në konflikt për një vend parkimi

| 22:37
SHPËRNDAJE

Një konflikt për vend parkimi ka përfunduar në plagosjen e nënë e bir, mbrëmjen e sotme, në lagjen nr.12, në Durrës.

Burime për “Panorama” konfirmojnë se është arrestuar autori kryesor i plagosjes, Erges Juba, i cili ka shkrepur edhe armën, që përfundoi me plagosjen e 23-vjeçarit Flamur Çerma, së bashku me nënën e tij.

Mësohet se në vendngjarje ka qenë Erges dhe Zyber Juba, vëllezër mes tyre dhe fillimisht janë konfliktuar me sende të forta, e më pas kanë nxjerrë armën dhe kanë qëlluar.

Fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia është duke vijuar hetimet në për ngjarjen.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.