Arrestimi i autorëve të grabitjes së Postës në Krujë, reagon Rama: Një tjetër provë e goditjes së krimit

| 15:28
SHPËRNDAJE

Pas arrestimit të autorëve të grabitjes së postës në Krujë pak ditë më parë ka reaguar kryemisnityri i vendit, Edi Rama.

Në një postim në Twitter, Rama shprehet se kjo është një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar.

“Kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë,që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë,një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar&KÇK”, shkruan Rama.rama-kryeministri3

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.