Aksident në Bulevardin Migjeni në Tiranë, ambulance me urgjencë drejt vendngjarjes (VIDEO)

Jun 27, 2022 | 16:02
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në Bulevardin Migjeni, në Tiranë.

Nga informacionet paraprake dyshohet se si pasojë e aksidentit, ka persona të lënduar të cilët po marrin ndihmën e parë nga autoambulanca.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe numri I personave të lënduar.

© Panorama.al

Te lidhura