Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër, raportohet për një të vdekur. Pamjet nga vendi i ngjarjes

| 15:21
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder.

1

Gazetari i “Panorama” raporton se ngjarja ka ndodhur ne afersi te Balldrenit, ku nje automjet ka perplasur nje motor.

Raportohet per nje person te vdekur, por ende nuk dihet identiteti dhe rrethanat e aksidentit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.