Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, disa persona të plagosur. Mes tyre një fëmijë në gjendje kritike

Aug 8, 2022 | 10:55
SHPËRNDAJE

Një aksident i rende ka ndodhur paraditen e te henes ne aksin Lezhe-Shkoder, ne afersi te Kallmetit.

Korespondenti i Panorama ben me dije se shtate persona kane mbetur te plagosur, kater prej tyre ndodhen ne gjendje me te rende.

Mes te plagosurve mesohet se ndodhet dhe nje femije, i cili ndodhet ne gjendje kritike.

Mesohet se gjithashtu te plagosur me rende jane dhe nje burre dhe dy gra.

Te plagosurit jane derguar me urgjence ne spitalin e Lezhes.

Nuk ka ende te dhena zyrtare nga policia per aksidentin.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura