Makina del nga rruga, ndërron jetë në vend 24-vjeçari. Shoferi niset me urgjencë drejt spitalit

| 18:19
SHPËRNDAJE
 

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”.

FOTO ILUSTRUESE
FOTO ILUSTRUESE

Si pasojë e daljes nga rruga të një makine, ka ndërruar jetë në vend pasagjeri, 24-vjeçar me iniciale G.M, ndërsa shoferi K.M., 26 vjeç është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Ende nuk ka të dhëna për gjendjen shëndetësore të 26-vjeçarit, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”, një mjet ka dal nga rruga dhe për pasojë ka ndëruar jetë pasagjeri në mjet shtetasi G.M., 24 vjeç,​ ndërsa drejtuesi i mjetit shtetasi K.M., 26 vjeç, është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.