Aksident i rëndë me dy viktima, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Apr 6, 2021 | 19:43
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë, pasditen e sotme.

Foto ilustruese
Foto ilustruese

Policia njofton se në fshatin “Gurrëz e vogël”, një makinë tip “Reno” ka dalë nga rruga, duke përfunduar në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi dhe pasagjeri.

Policia ka shkuar në vendin  e ngjarjes dhe janë duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”,  automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.