A do të ketë përballje Berisha-Shullazi? Ja kërkesa e fundit në Gjykatë

SHPËRNDAJE

Avokatet e Emiljano Shullazit jane terhequr sot nga thirrja e ish kryeministrit Sali Berisha si deshmitar ne gjyq.

shullazi-seance

Ata gjithashtu u terhoqen edhe nga thirrja e Ardian Cipes dhe Shyqyri Durakut.

Mbrojtja kerkoi ballafaqim mes Ylvi Beqes dhe dy avokateve Alban Qafa dhe Nexhat Kambo per deshmine e tyre se Ylviu u pati thene qe ishte kercenuar nga Besim Hajdarmataj per te deshmuar kunder Shullazit.

Emri i Berishës është në listën e dëshmitarëve të mbrojtjes, por sic paralajmeroi edhe me heret “Panorama”, përballja mes tij dhe Shullazit nuk do të ndodhë.

Per me shume lexoni ketuhttp://www.panorama.com.al/berisha-perballe-shullazit-avokatet-ende-te-pavendosur-avokati-i-firmes-arabe-u-befasova-kur/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.