Kylie Jenner zbulon shtëpinë e saj super luksoze (VIDEO)

SHPËRNDAJE

21-vjeçarja Kylie Jenner është duke shijuar pasurinë e madhe me jetën luksoze që ajo bën. Së fundmi ajo ka publikuar pamje nha shtëpia e saj marramendëse, në të cilën banon me të partnerin dhe vajzën Stormi.

856b755e6c308444e1bdbb9df7262495_L

Një shtëpi që do t’ju lërë pa frymë. Por kjo nuk është shtëpia e saj e vetme pasi edhe të tjera po kaq luksoze.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kylie-jenner-zbulon-shtepine-e-saj-super-luksoze-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.