Ky truk i ve të vegjëlit tuaj në gjumë për një minute (Video)

| 14:36
SHPËRNDAJE

Gjumi i fëmijëve është një problem shqetësues, sdomos për prindërit e rinj. Ata provojnë shumë lloje mënyrash që t’i venë të vegjëlit në gjumë por shumë herë pa rezultat.

 

Por ekziston një mënyrë e thjeshtë që bebet tuaja të flenë brenda një minute.

Ka qenë një nënë australiane, Nathan Dailo që ka postuar një video në ‘Youtube’ ku demonstron se si e ve në gjumë të voglin e saj 3 muajsh.

Kjo video me siguri do t’i ndihmojë shumë prindërit. Provojeni!

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.