Ky është beqari më i kërkuar për vitin 2019 dhe me të drejtë (Foto)

| 15:35
SHPËRNDAJE

Brooklyn Beckham qëndron në krye të listës prej 10 beqarëve më të kërkuar të vitit 2019, të publikuar nga revista e modës ‘Tatler’.

“I identifikuar lehtësisht nga stili i tij, beqari i ri, Brooklyn, 20 vjeç, ka pothuajse aq tatuazhe sa babai i tij dhe po aq shumë bukuri”, shkruhet për të në “Tatler”.

Ai ka patur disa lidhje dashurie, të fundit me modelen Hana Cross. Por menjëherë pas ndarjes nga e dashura e tij, Brooklyn është vënë në shënjestër të femrave.

Kjo është lista e 10 beqarëve më të kërkuar për vitin 2019 sipas revistës së njohur:

1.Brooklyn Beckham, 20

2.James Chester Campbell, Viscount Emlyn, 21

3.Honorable Vere Harmsworth, 24

4.Harry Styles, 25

6.Maro Itoje, 24

7.Paul Henkel, 23

8.Jofra Archer, 24

9.Umar Kamani, 31

10.Mathew Healy, 30

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.