“Kush ka vajza botën ka”- Duda publikon foton e ëmbël me të bijën dhe i dedikon fjalët e bukura

Jul 30, 2020 | 16:11
SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Duda publikoi një foto të ëmbël  me vajzën e tij.

Duda postoi një foto me të bijën në një vend pistoresk dhe i bëri dedikimin e bukur.

“Kush ka vajza botën ka”– shkroi reperi në përshkrimin e fotos, ku vihet re ngjashmëria e madhe mes tij dhe vajzës.

Prej disa kohësh, Duda është shkëputur nga muzika megjithatë ai mbetet aktiv në rrjetet sociale ku poston foto të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.

/Panoramaplus.al

 

  

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.