“Kush fshihet aty?” Loredana publikon foto me një mashkull misterioz

Mar 8, 2021 | 20:14
SHPËRNDAJE

Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar me njëri-tjetrin edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar ende. Ata kaluan disa ditë pushime së bashku në Milano dhe Dubai ku nuk mungoi as vajza e tyre, Hana. 

lori

Ditën e sotme Loredana ka ndarë në Instagram disa foto me një mashkull misterioz. Të dy ata shihen të veshur me bluza në ngjyrë të verdhë, ndërkohë djali që shfaqet shumë pranë Loredanës e ka mbuluar një pjesë të fytyrës me kapuçin e bluzës. Mirëpo mjekra që ka lënë jashtë tregon qartë se djali në foto është Mozzik dhe fansat e tyre nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Kush fshihet aty?”, ka shkruar Loredana përkrah fotove.

lori mozi lori mozi 2

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.