Kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother Vip? Arbana zbulon emrin e të elimunuarit

Jan 31, 2023 | 23:31
SHPËRNDAJE

Bjordi ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip Albania mbrëmjen e sotme. Ai ishte në nominim përballë Armaldos, Efit dhe Teas.

-800-0-1a2215403bfcf8e5eb8a42ecd76bafaf

Në fund mbetën Efi dhe Bjordi por ai që duhet të largohej ishte regjisori i cili e përjetonte për herë të dytë këtë eksperiencë.

Bjordi u bë i njohur nga ky format disa vite më parë në Big Brother 2. Ai u bë mjaft i dashur për publikun edhe për shkak të lidhjes së tij të dashurisë me Adelajdën e cila për fat të keq nuk jeton më.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura