Kush është ajo? Personazhi i njohur i Showbiz pyetet për atentatin ndaj Prokurorit Ndoja. Me kë komunikonte ajo

| 18:31
SHPËRNDAJE

Prova të reja janë gjetur në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Një tjetër person mësohet se është identifikuar si i implikuar në plagosjen e trefishte të prokurorit Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe mikut Pëllumb Muharremi (Rrumi).

redjaaan-rraja-1

Prokurorët që po merren me këtë çështje kanë sekuestruar edhe telefonin e kolegut të tyre Ndoja që ndodhet në spitalin e Durrësit në gjendje të mirë.

Po kështu janë sekuestruar edhe telefonat e Muharremit, i njohur me pseudonimin “Rrumi” dhe shoferit Maloku.

Burime për Vizion Plus bënë me dije se në pyetje është marrë është një personazh i njohur i showbiz-it, që rezulton të kishte komunikime të shpeshta me 34 vjeçarin Redjan Rraja.

Ndonëse burimet kane qenë të rezervuara për të treguar emrin, bëhet fjalë për një vajzë modele që ka qenë 2 vitet e fundit shumë aktive në televizionet shqiptare.

Ky i fundit është personi i vetëm deri tani i vënë në pranga për këtë ngjarje të rëndë.

Ai nuk ka pranuar akuzat por pavarësisht kësaj u la në burg ditën e mërkurë.  Hetuesit po ashtu dyshojnë se ditën e ngjarjes autoret nuk e kane ndjekur automjetin që përdoren për shkak se nuk i është hapur bagazhi ku kishin lënë shishet me benzinë.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.