“Kurrë nuk do t’i tradhtoj shqiptarët”/ Presidenti Meta publikon mesazhin: Tradhtarin nuk e do askush, por kushdo…

Feb 5, 2022 | 17:40
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjete sociale një  mesazh ku thotë se nuk do t’i tradhtojë kurrë përkrahësit e tij dhe shqiptarët.

MEta-kushtetuta

Kreu i Shtetit thekson se tradhtarin kushdo mund ta përdorë, por askush nuk e do.

Postimi i Ilir Metës:

Kurrë nuk do t’i tradhtoj përkrahësit e mi dhe shqiptarët.

Më mirë të jesh i tradhtuar, se sa të jesh tradhtar.

Tradhtarin kushdo mund ta përdorë, por askush nuk e do!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura