“Kur të kap, të kap”, moderatori i njohur publikon videon duke urinuar në publik

SHPËRNDAJE

Moderatori i njohur i “Pop Culture”, Kelvi Kadilli ndodhet me pushime. Nëpërmjet postimeve të ndryshme në profilin e tij në “Instagram”, ai ka zbuluar se ndodhet në shullin Mykonos.

kelvi2

Kelvi i cili njihet për tipin e tij të drejtpërdrejtë dhe moskokëçarës, ka vendosur që të ndajë me ndjekësit një video aspak të hijshme.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kur-te-kap-te-kap-moderatori-i-njohur-publikon-videon-duke-urinuar-ne-publik/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Elitës tonë i mungon guximi politik", historiani serb 'pa doreza': Nuk kanë ide për zgjidhjen e çështjes së Kosovës
Artikulli tjetërFirmos ish-futbollisti i Flamurtarit, Luftëtari pret edhe Dungan për sulmin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.