“Kur e ke gjoksin e …”- Moderatori publikon foton e Alba Hoxhës me dekoltenë e hapur dhe e ofendon publikisht

| 21:39
SHPËRNDAJE

Moderator Flavio Qarrri ka ofenduar publikisht prezantuesin e motit Alba Hoxhën në një postim në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një foto të balerinës së njohur teksa prezantonte motin me një fustan me dekolte të hapur.

Për shkak të rrobave të banjës, pjesa e saj e gjoksit nuk ka marrë ngjyrë të njëtrajtshme dhe Flavio e ka vënë në dukje.

“Kur e ke ci*cën e pa nxirë mirë por sponosrat të sjellin fustanin e gabuar,”- shkroi ai.

Ndërsa më pas shtoi: “Parashikimi i m*tit.”

Nuk ka ende një reagim nga balerina për deklaratat e gazetarit.

/Panoramaplus.al

  

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.