“Kur do të bësh si pjeshkë”, aktorja shqiptare dëmtohet duke bërë foto

SHPËRNDAJE

Një incident i pakëndshme i ka ndodhur aktores së njohur shqiptare, në momentin që po përpiqej të bënte foto. Ajo ka qenë e shoqëruar nga shoqet e saj dhe ka dashur të bëj foto për t’i publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Ndërkohë që po merrte poza, aktorja ka vrarë këmbën, shoqërueset e saj nuk janë kursyer duke filmuar atë teksa qante. Më vonë ajo ka marrë vendimin t’i publikoj pamjet dhe mbi to shkruan: Kur do të bësh si pjeshkë.

35158887_861008354086885_8988629005859028992_n

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kur-do-te-besh-si-pjeshke-aktorja-shqiptare-demtohet-duke-bere-foto/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë gjithë sytë nesër nga Botërori, por ja çfarë parashikohet të ndodhë ditën e parë
Artikulli tjetërShkallmimi i Teatrit: Psikanaliza e një vetëvrasjeje kolektive

S'KA KOMENTE

Comments are closed.